Hakkımızda

Firmamız YAYSAN, 1968 yılında İstanbul'da " Halil DELİKKAYA " tarafından kurulmuş olup, Yay imalatı, tel ürünleri, çeşitli özel imalat yan ürünleri ile sektöründe aranan bir firma haline gelmiştir.

YAYSAN; uluslararası düzeydeki teknolojisi , geniş makine parkı , uzman kadrosu, basma, çekme, kollu, tel form, bant form, segman tipi yayları ve ayrıca özel imalat yağ seviye çubuklarını dünyaca kabul edilmiş standartların gerektirdiği kalite ve özenle üretip, sektördeki konumunu daha üst seviyelere çıkarmış olup, Türkiye çapında birçok kamu kuruluşu ve özel sektörlere hizmet vermeye devam etmektedir.


ÜRETİM

Malzeme Kabulü ;

Yay imalatında kullandığımız malzemelerin temininde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemine uygun üretim prosesine sahip firmalar tercih edilmektedir. Üretimde kullandığımız malzemelerin TS 2500, DIN 17223, DIN 17224 standartlarına uygunluğu, malzemeleri üreten firmalardan alınan sertifikalarla ve şirketimizin kalite departmanının mal kabulündeki ;

Tel çapı,

Yüzey düzgünlüğü,

Teknik şartnamelere göre kimyasal analizi ve kopma mukavemeti,

Ambalaj şekli,denetimleri ile kontrol edilmektedir.


İmalat ;

YAYSAN bir çoğu yurtdışı ve bazı kendi imalatı olan seri yay üretim makineleri ile 0,10 mm'den 14 mm'ye kadar çok değişik türlerde yay ve tel ürünleri imalatı yapabilmektedir. Bu nedenle YAYSAN özel tasarımlara dayalı talepleri uygun fiyatlarla ve büyük kolaylıkla karşılayabilmektedir.


Kalite Belgelerimiz ;

PROJENİZE ÖZEL TEKLİF GÖNDERELİM
TEKLİF FORMU